صفحه نخست / شرایط و ضوابط 

__ شرایط و ضوابط

شرکت زمان پرداز در راستای تحقق اهداف خود و جذب مشتری، شرایطی را در نظر گرفته است که هر شخص قبل از سفارش باید از این قوانین پیروی کند. تمامی این موارد به صورت کامل ذکر شده است.

رویه ثبت سفارش و ارسال:

برای ثبت سفارش، هر شخص حقیقی و یا حقوقی بایستی اطلاعاتی را وارد کند. پس از انتخاب کالا و تکمیل اطلاعات مورد نیاز، ابتدا اطلاعات از سوی واحد بسته بندی و ارسال، تایید می شود.

سپس، در صورتی که اطلاعات به درستی وارد شده باشند و زمان ثبت سفارش مدتی قبل از زمان کاری اداره پست باشد، مرسوله همان روز ارسال خواهد شد. در غیر اینصورت و یا درصورت وجود مشکل در اطلاعات وارد شده، پیش آمدن هرگونه مشکلات فنی در سایت و یا حوادث غیر مترقبه، سفارشات در اولین فرصت بعد از رفع مشکل ارسال خواهد شد.

در صورت منصرف شدن و یا تغییر سفارش، لطفا قبل از پایان روز کاری جاری و یا روز کاری بعد به واحد فروش اطلاع دهید.

روش های پرداخت و شرایط ارسال مرسوله:
  • روش پرداخت درب محل

در روش پرداخت در محل، سفارش شما توسط تیپاکس ارسال می شود. لازم به ذکر است که واحد مسئول در زمان ارسال، به طور کامل کالا را بسته بندی کرده و با وضعیت قابل قبولی به شرکت تیپاکس تحویل می دهد. بنابراین در صورت پیش آمد هرگونه مشکل ظاهری برای مرسوله، شخص بایستی مبلغ سفارش را پرداخت و مرسوله را دریافت کند.

لازم به ذکر است در راستای اهداف مشتری مداری، در صورتی که صدمه جدی ای به دستگاه وارد نشده باشد، شخص می تواند برای گارانتی کالای خود اقدام کند.

لطفا در صورت وارد شدن آسیب به بسته بندی دستگاه، به دلیل بسته بندی مناسب دستگاه ها، از ممانعت از دریافت مرسوله بپرهیزید.

با انتخاب این روش برای ارسال، واحد فروش زمان پرداز مبلغ 200,000 تومان را بابت بیعانه از شما دریافت میکند. این مبلغ صرفا برای اطمینان از پرداخت شخص سفارش دهنده هنگام مراجعه مامور تحویل شرکت تیپاکس می باشد. همچنین لازم به ذکر است که در صورت ممانعت از پرداخت سفارش، مبلغ بیعانه به شخص سفارش دهنده برگردانده نخواهد شد.

 

  • روش کارت به کارت

در این روش پس از ثبت سفارش، اطلاعات کارت بانکی به همراه راه های ارتباطی نمایش داده می شود و شخص سفارش دهنده مؤظف است مبلغ سفارش را به روش دلخواه به شماره کارت اعلام شده واریز کرده و فیش واریزی را از راه های ارتباطی ارسال کند. سپس هماهنگی های لازم بین شخص و واحد فروش انجام خواهد شد. در صورتی که هزینه ای واریز نشود و اقدامی از طرف سفارش دهنده صورت نگیرد، سفارش لغو می شود.

سفارشات در این روش پرداخت با پست پیشتاز ارسال می شود. مرسوله معمولا بین 1 تا 3 روز کاری بعد به سفارش دهنده تحویل داده می شود.

 

  • روش پرداخت آنلاین (زرین پال)

در روش پرداخت آنلاین، سفارش دهنده به صفحه پرداخت آنلاین انتقال داده می شود که با تمامی کارت های عضو سامانه شتاب قابل پرداخت است. در این روش، ارسال توسط شرکت پست انجام می شود.

 

در صورت درخواست برای تغییر روش پست، می توانید در بخش یادداشت های مشتری، در خواست خود را اعلام کنید. همیچنین می توانید توسط راه های ارتباطی نیز درخواست خود را اعلام کنید. در صورتی که روش انتخابی شما پرداخت در محل باشد، فقط توسط شرکت تیپاکس ارسال خواهد شد.

سبد خرید
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من