معرفی کامل شرکت ZKTeco – دستگاه حضور و غیاب ZKTeco

در این پست به معرفی کامل شرکت ZKTeco خواهیم پرداخت.اگر سیستم‌های ثبت تردد بازار ایران را بررسی کنید، قطعاً متنوع‌ترین و پرفروش‌ترین‌ سیستم‌ها در کشورمان، متعلق به شرکت ZKTeco است. دستگاه حضور و غیاب ZKTeco، بخش زیادی از جستجو و خرید کاربران در بازار حضور غیاب را به خود اختصاص داده است.

این شرکت با ارائه محصولات متنوع و با قیمت مناسب، سهم زیادی از بازار دستگاه‌های ثبت تردد را در بسیاری از کشورهای جهان به خود اختصاص داده است. و در ادامه تعدادی از پرفروش‌ترین دستگاه های حضور و غیاب ZKTeco را به شما معرفی خواهیم کرد.

ZKTeco یک شرکت چینی است که در حوزه سیستم‌ های حضور غیاب، کنترل تردد، سیستم‌های امنیتی و تجهیزات بیومتریک فعالیت می‌کند.سیستم های شناسایی بیومتریک اختصاصی این شرکت (شناسایی اثر انگشت ، تشخیص چهره ، شناسایی عنبیه ، شناسایی رگهای انگشت) می باشد. این شرکت در سال 1985 تأسیس شده، اما به طور رسمی کار خود را از سال 2007 شروع کرده است.

آیا دستگاه های حضور و غیاب ZKTeco از کیفیت مناسبی برخوردارند ؟

محصولات ارزان قیمت چینی در هر صنفی، معمولاً‌ از آزمایش کیفیت سربلند بیرون نیامده‌اند. اما آیا هر کالای ارزان قیمت، بی‌کیفیت است؟ با مشاهده عنوان چینی در کنار محصولات این شرکت، شاید کیفیت پائین محصولات در ذهن مخاطب تداعی شود. اما به هیچ وجه این‌طور نیست. اکثر دستگاه های حضور و غیاب و کنترل تردد ZKTeco علاوه بر داشتن کیفیت مناسب، از قیمت بسیار مناسبی هم برخوردارند. اگر دستگاه‌های این شرکت را با محصولات همرده کره‌ای که امکانات تقریباً‌ مشابهی دارند، مقایسه کنید، اختلاف قیمت فاحشی را مشاهده خواهید کرد. برخی از دستگاه های حضور و غیاب ZKTeco نسبت به دستگاه های مشابه کره‌ای، تفاوت 20 تا 30 میلیون تومانی دارند. ولی کیفیت این دستگاه ها تقریبا تفاوت خاصی ندارند. بنا بر این بر آن شدیم که به معرفی کامل شرکت ZKTeco بپردازیم.

ZKTeco یکی از گسترده‌ترین و بزرگترین شرکت‌های حضور و غیاب در جهان است که در حال حاضر بیش از 3600 کارمند در سرتاسر جهان دارد.بیش از 1000 کارمند درزمینه تحقیق و توسعه فعالند. 14 شرکت تابعه ،29 شعبه در چین دارد و 68 نمایندگی رسمی در 6 قاره جهان محصولات این شرکت را توزیع می‌کنند. دفتر اصلی در Dongguan و Xiamen مستقر هست . دفتر مرکزی Dongguan مربوط به پایگاه مدرن تولیدی است، دفتر مرکزی Xiamen تمرکز بر ایجاد مرکز مبتنی بر نرم افزار توسعه و مرکز نوآوری راه حل شرکت است.دستگاه‌های حضور غیاب ، کنترل تردد، دوربین‌های مداربسته، اسکنرهای بیومتریک و نرم‌افزارهای مرتبط با آنها از جمله محصولات شرکت بزرگ ZKTeco هستند. در حال حاضر در بیش از 180 کشور از جمله ایران، از محصولات این شرکت استفاده می‌شود. میزان تولید محصولات مختلف ZKTeco ، به بیش از 15 میلیون دستگاه می‌رسد. 60% این محصولات را دستگاه حضور غیاب، 30% تجهیزات کنترل تردد و 10% درصد سایر تجهیزات (سیستم های مداربسته بیومتریک ، قفل هوشمند بیومتریک، نرم‌افزارها و … ) تشکیل می‌دهد. ارائه فناوری‌های برتر و پیشرو در زمینه احراز هویت بیومتریک و امنیت، تولید و ارائه محصولات پرشمار و متنوع و قیمت مناسب از مزیت‌های این شرکت می‌باشد. شرکت زمان پرداز با ارئه دستگاه های حضور و غیاب و کنترل تردد ZKTeco سعی در ارائه محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب به مشتریان گرامی دارد.

مقالات مشابه

دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی چگونه کار میکند؟ 

همه چیز درباره دستگاه حضور غیاب تشخیص چهره

پس از معرفی کامل  شرکت ZKTeco اکنون به نمایش پرفروش‌ترین دستگاه های حضور و غیاب ZKTeco که در شرکت زمان پرداز عرضه میشود می پردازیم.

یکی از پرفروش ترین دستگاه های حضور غیاب شرکت ZKTeco  دستگاه حضور غیاب اثرانگشتی و کارتی ZUA200 (K14) میباشد. کیفیت ساخت بالا، سنسور اثر انگشتی با کیفیت ، امکان دریافت اطلاعات از طریق شبکه و فلش ، امکان آنلاین شدن با سرور از طریق ADMS (PUSH)  از امکانات و ویژگی های این دستگاه می باشد. شما می توانید با استفاده از UPS شرکت زمان پرداز در زمان قطعی برق از دستگاه حضورغیاب UA200 استفاده کنید

دستگاه حضور و غیاب ZUA200

سبد خرید
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من