تاریخچه شرکت زمان پرداز

شرکت زمان پرداز فعالیت و برنامه ریزی خود را جهت افزایش بهره‌مندی از تکنولوژی های جدید و اجرای آنها در ادارات و شرکت ها بوسیله واردات و فروش دستگاه های حضور و غیاب و کنترل تردد از سال 1394 ه.ش. آغاز نموده است. واحد برنامه ریزی و مدیریت شرکت زمان پرداز، از همان ابتدای تاسیس مجموعه، تولید نرم افزار را جزیی از اهداف خود قرار داده و توانسته با تاسیس واحد برنامه نویسی و پشتیبانی، نرم افزار هایی از قبیل نرم افزار حضور غیاب و کنترل دسترسی و نرم افزار کنترل تردد باشگاهی را پیاده سازی کند.
لازم به ذکر است که واحد برنامه نویسی و پشتیبانی شرکت زمان پرداز، یکی از نقاط قوت این مجموعه به شمار رفته و در بازار های سراسر کشور حرفی برای گفتن دارد. ناگفته نماند که نسخه نهایی نرم افزار های شرکت زمان پرداز حاصل سال ها تلاش برنامه نویسان و  واحد فنی شرکت زمان پرداز و همچنین بازخورد های مثبت و راهکار های مفید کاربران عزیز نرم افزار های شرکت زمان پرداز می باشد که تمامی موارد مورد نیاز در محاسبات و گزارشات را مشخص کردند و موجب گسترش نرم افزار شدند. همین دلیل، باعث افزایش اطمینان و اعتماد مشتریان به شرکت زمان پرداز و نرم افزار های این شرکت شده است.

واحد فنی و پشتیبانی شرکت زمان پرداز

بخش فنی و پشتیبانی شرکت زمان پرداز از نقاط قوت این مجموعه بوده و با تلاش خود توانسته تمامی تماس ها و مشکلات مشتریان را در تمامی ساعات شبانه روز پاسخگو باشد. در صورت نیاز به هر گونه پشتیبانی، می توانید در بخش تماس با ما، پیام بگذارید.

گارانتی محصولات و خدمات پس از فروش شرکت زمان پرداز

گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت زمان پرداز از نقاط قوت دیگر این مجموعه بوده و توانسته در سال های گذشته مشریان زیادی را خشنود سازد. لازم به ذکر است تمامی محصولات سخت افزاری و نرم افزاری شرکت زمان پرداز شامل یکسال گارانتی و همچنین یکسال پشتیبانی رایگان نیز می باشند. دستگاه های حضور و غیاب زمان پرداز از کیفیت بالایی برخوردار بوده از شرکت ZKTECO  چین تهیه شده اند. شرکت  ZKTECO دارای گواهینامه CE اروپا می باشد. ناگفته نماند که شرکت زمان پرداز با سعی و تلاش فراوان توانسته تمامی قطعات سخت افزاری بکار رفته در دستگاه های حضور و غیاب خود را تهیه کند تا بتواند در مواقع گارانتی، مشکل دستگاه ارسال شده را در کوتاه ترین زمان ممکن رفع کند. بیشترین مشکلاتی که در بازخورد های ارسالی مشاهده شده است، خرابی بوسیله نوسان برق بوده که با اتصال یک نوسان گیر برق، دیگر مشکلی از این بابت نخواهید داشت. تمامی دستگاه های حضور و غیاب زمان پرداز دارای 10 سال خدمات پس از فروش می باشند. همچنین نرم افزار های شرکت زمان پرداز از یک سال پشتیبانی رایگان نیز بهره مند می باشند.

شرکت زمان پرداز همواره به دنبال بازخورد مشتریان عزیز خود است؛

شرکت زمان پرداز به مشتریان عزیز خود اهمیت زیادی می دهد؛ این مجموعه با استفاده از تمامی بازخورد های مثبت و منفی برای افزایش رضایت مشتریان خود رو به جلو حرکت می کند. شما می توانید با استفاده از شماره تلفن های این شرکت و همچنین شبکه های مجازی شرکت زمان پرداز، تمامی انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید.

شرکت زمان پرداز به متقاضیان نمایندگی اعطا می کند؛

متقاضیان و همکاران گرامی می توانند عاملیت فروش و فرم درخواست نمایندگی را در این لینک مشاهده نمونده و اطلاعات مورد نیاز را وارد کنند. در راستای هدف تولید ملی و استخدام و به کارگیری پرسنل بیشتر، طرح توسعه شرکت زمان پرداز، تولید دستگاه ها در داخل کشور را در برنامه بعدی خود در نظر دارد و تمام تلاش خود را جهت رشد و شکوفایی این مرز و بوم انجام می دهد.

سبد خرید
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من